Trogir holiday in Villa Carmen Byty na prenájom v Trogir Chorvátsko - Vitajte Villa Carmen - apartmány blízko Trogiru v Dalmácii

Private apartments for rent in Trogir Croatia Private apartments for rent Trogir Dalmatia - Villa Carmen Apartments in Trogir Croatia - Deutch Apartments in Trogir Croatia - Hrvatski Apartments in Trogir Croatia - Italian chorwacja Dalmacja najmu mieszkania- Polski Apartmány v Trogiru Chorvatsko  Cesky Croatie appartements louer - Français
Private apartments - Trogir, Hrvatska


Na dovolenku a jedinečný zážitok v Jadranskom mori v dokonalý kľud na dalmatinským / chorvátske pobrežie s harmóniou krištáľu a v idieť slnko, nedotčené a čistej prírode, letné prázdniny, ale s dotykovou dobrodružstvo Villa " Carmen " ,byty na prenájom v Chorvátsku, je tým pravým miestom.
Villa " Carmen " ,ubytovanie v súkromí v Chorvátsku, ležia v pokojnom zálive Vinisce pár metrov od mora, kde nebudete musieť auto ísť na pláž alebo k boju za svoje miesto v nedeľu .

Chorvátske turistické objekty, prenájom domu, bytu


Vinisce je malý rybár vysporiadania sa nachádzajú v tesnej blízkosti slávneho rímskeho mesta Split a Salona alebo stredoveké mesto Trogir.
Ak chcete objaviť skutočný duch a dalmatinským reštaurácii, miestne potraviny, vína z domu, a čerstvých rýb nie je potrebné opustiť Vinisce alebo Villa " Carmen ", Len aby bolo priamo z hostiteľov alebo môžete navštíviť neďaleké taverny .

Pre viac aktívna dovolenka požičovňu lodiek alebo sa zúčastňujú rybárskych exkurzie, ktoré budú organizované pre vás.
Počas svojho pobytu v našom dome môžete kajak Vám k dispozícii jeden alebo dva sedí.
Môžete uviesť aj čln s vami, ako sme sa koná tesne pred naším domom, kde môžete umiestniť ho bez poplatku. Uvedenie lodi s Vami, že je veľmi ľahké dosiahnuť nedaleké ostrovy ako Mali a Veliki Drvenik, Šolta, Brač a mnoho ďalších drobných kolegovia.
Ponúkame Vám jachtu charterové aj prenájom motorových lodí, ku kompletnej skúsenosti z dovolenky s dobrodružstvo a akcia.

Apartments in Villa Carmen have a fully equipped kitchen with refrigerator, cooking utensils, bath, TV and air conditioning. Guests also have access to outdoor-grill.
All our apartments have their own private entrance, furnished terrace and magnificent view to a whole bay of Vinisce.

Tunajšie pláže, post-office, reštaurácia, obchod, kaviarní sú počas niekoľkých minút pešej vzdialenosti.

Pre ceny a rezervácie prosím navštívte naše Rezervácie a kontakt webové stránky.

Prajeme Vám pohodlný pobyt
Olga and Karmen
Súkromné ubytovanie u Trogiru
Villa " Carmen "

Apartmány v Chorvátsku pre letnú dovolenku.

Letné prázdniny s Wi-Fi - letné byty na prenájom v Chorvátsku s bezplatným Wi-Fi
Kontaktné údaje :
ADRESA :
Put Seline 25
Vinisce 21226 Croatia
Pre: Private accommodation - Trogir, Hrvatska, apartments a Trogir Croatia Dalmatia private accommodation apartments for rent Villa Carmen - Vinisce
TELEFÓN : +385 91 365 5868,
EMAIL :
qeiivto@yahoo.com
Pre: Private accommodation - Trogir, Hrvatska, apartments a Trogir Croatia Dalmatia private accommodation apartments for rent Villa Carmen - Vinisce
TELEFÓN : +385 91 527 2421,
EMAIL :
qeiivto@yahoo.com
Custom Search


Trogir umenia a histórie

Trogir a história múzea Trogir bola založená v gréckej kolonista z ostrova Vis v 3. storočí pred B.C.(Tragurion).
V prvom storočí AC, Trogir stal Roman obec "TRAGURIUM CIVIUM ROMANORUM" pristúpili k Salona, centrom rímskej provincie Dalmatia.
Po páde rímskej ríše do piateho storočia, Trogir bol vyvinutý ako nezávislé mesto.
V šiestom storočí sa usadili v Chorvátoch Trogir oblasti. Počas chorvátskej migrácie obyvateľov zničeného Salonaunikol do Trogiru. Od 9. storočia bol Trogir platobnej hold na chorvátskych Vladař. Diecéza Trogir bol založený v 11. storočí av 1107 to bolo prenajaté v maďarsko-chorvátskej kráľ Koloman.
V 1123 bol dobytý a takmer úplne demolácia v Saraceno. V 13. a 14. storočia členovia chorvátskej Subic položka bola najčastejšie voleným vévodové by občania Trogir Trogir ako predtým získala autonómiu ako mesto.

V roku 1420 v období dlhé-obdobie benátskej pravidlo začalo. Na jeseň roku 1797 v Benátkach Trogir prišiel v rámci rakúskeho silu, ktorá trvala do roku 1918. Po tomto Trogir bol vrátený do materskej krajiny, Chorvátsko.

Trogir je mesto-múzeum v samom zmysle slova. Milovníci kultúrnych a historických pamiatok, umenie, originálne architektúrou a príjemnou alejou vám dáva príležitosť v Trogire dozvedieť sa o rôznorodé a zložité dedičstva z románskeho lodenice na moderné interiéry. Trogir je stredoveké jadro, obklopené hradbami, sa skladá z konzervy hrad a veža a mnohé obydlia a palácov z románskej, gotiky, renesancie a baroka. Trogir je najluxusnejší stavbou je kostol svätého Vavrinca, ktorého hlavným západným portálom majstra Radovana, je majstrovským dielom zrelého veku chorvátske umenie a najvýznamnejším dielom je románsko-gotický slohu v Chorvátsku.


rent a hadice Chorvátsko prenajať vilu Chorvátsko Dalmácia
Croatia, Mediteran as it once was.

Správy a fakty o prenájom bytu
Našej ponuky patrí:

-Dve spálne v každom byte

- Kuchyňa

- Obývacia izba

- Balkón s výhľadom na more

- Všetky náklady na elektrinu, plyn atď sú zahrnuté v cene

- TV SATv každom byte

- Klimatizácia všetkých bytov

- Krytá parkovacie miesto pre každý apartmán

-Miesto pre čln alebo jachtu pred domom

- Rôzne režimy s potravinami sú možné

- Miestne návštevy s lode môže byť dohodnutá

- Na dotaz živou klavírny výkonu miestnej hudbou

- Sme blízko Trogir a Split

- Sme blízko krásne národné parky (Krka, Kornati, Plitvice)

- My sme pár metrov od mora

- Sme na pokojnom mieste

- Máme prijateľné ceny

- Máme dlhoročné skúsenosti v turistických podnikania

- Máme víno a rôzne lúhy

- Sme hovoriaci anglicky, nemecky, taliansky, maďarsky
Pohľadnice z Vinišće Trogir

prenájom jácht

Yacht charterPostcards z Dalmácie