Villa Carmen logo Mieszkania dla komornego w Trogir Chorwacja - Witają Villa Carmen - Mieszkania Święta przy (blisko; bliższy) *Trogir* w Dalmacji

Private apartments for rent in Trogir Croatia Private apartments for rent Trogir Dalmatia - Villa Carmen Apartments in Trogir Croatia - Deutch Apartments in Trogir Croatia - Hrvatski Apartments in Trogir Croatia - Italian Apartmány v Trogiru Chorvatsko  Cesky Chorvátsko byte v blízkosti Trogir - slovenskom Croatie appartements louer - Français
logo of the house

 


Na wakacje i unikalne doświadczenie na Adriatyku w doskonały spokój z Dalmacji / chorwackiego wybrzeża w harmonii z kryształu i zobaczyć słońce, nienaruszonej przyrody i czysta, letnich wakacji, ale z nutką przygody "Villa Carmen",apartamenty do wynajęcia w Chorwacji, jest właściwym miejscem..
"Villa Carmen" ,kwatery prywatne w Chorwacji, leży w spokojnej zatoce Vinisce kilka metrów od morza, gdzie nie będzie potrzebna samochodu, aby przejść na plażę lub do walki o swoje miejsce w niedziela ..

Dalmacja wakacje na morzu stronie łodzi wynajem


Vinisce jest mały rybak rozrachunku bardzo blisko słynnego rzymskiego miasta Split i Salona lub średniowiecznego miasta Trogir.

Jeśli chcesz odkryć prawdziwe duchu o dalmatyńskiej restauracja, lokalnej żywności, wina w domu, świeże ryby, nie ma potrzeby urlopu lub Vinisce Villa Carmen,
wystarczy zamówić bezpośrednio z domu lub możesz odwiedzić pobliskie odtworzonych.

Dla bardziej aktywnych wakacji wynająć łódź lub wziąć udział w wycieczce połowów, które zostaną zorganizowane dla Ciebie.
Podczas pobytu w naszym domu można mieć do swojej dyspozycji kajak, jednego lub dwóch siedzących.
Wy możecie przynosić także statek z wami jak (ponieważ) mamy miejsce po prostu (dopiero co) przed naszym domem gdzie wy możecie umieszczać to.
Zabezpieczenie statka z wami to jest bardzo proste sięgać (docierać do; wyciąganie; dosięgalność) sąsiedni (w pobliżu) wyspy jak (podobny do; podobnie do tego; upodobanie do) Mali i Veliki Drvenik, Solta, Brac i wiele (wielka ilość; dużo) inni mały jed.
Możemy proponować (ofiarować) wam yacht charter (statut) jak i wynająć (komorne) silnik (silnikowy) statek (ładować na statek; płynąć statkiem) skończony (skończyć) doświadczenie (doświadczać) urlopów z przygodą i czyn (czynnościowy).
Mieszkania w Villa Carmen ma całkowicie zaopatrywana kuchnia z chłodnią, fałszujący (fałszowanie) naczynia, kąpiel (kąpać), telewizja i powietrze (powietrzny) warunkujący (stworzenie warunków dla).
Goście także mają dostęp do pozadomowego rusztu.
Całe nasze mieszkania mają ich własne prywatne wejście, wyposażył (wyposażony; dostarczył; dostarczony) taras i magnificent opinia (widok; ze względu na) do cały (całość; w całości) zatoka Vinisce.

Miejscowy (miejscowy) plaża (osadza na meliźnie),poczta (dział pocztowy),restauracje,sklep, kawiarnie są całymi w obrębie niewielu minut idący (chodzący) dipozycje.

Do ceny i rezerwacja wejdź do naszego Rezerwacja i kontakt strona.

życzymy was wygodny pobyt (przystanek) Olga i Karmen

Prywatne przystosowanie (pomieszczenie) przy (blisko; bliższy) Trogir
Villa Carmen - Chorwacja apartamenty przy morzu

Letnie apartamenty do wynajęcia w Chorwacji

We are sorry for the language, this is our first trial to translet web page. Next revision will be better.

Letnie wakacje z bezpłatnym WiFi - letnich mieszkań do wynajęcia w Chorwacji z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu
Dane kontaktowe :
ADRES :
Put Seline 25
Vinisce 21226 Croatia
Dla: Private accommodation - Trogir, Hrvatska, apartments i Trogir Croatia Dalmatia private accommodation apartments for rent Villa Carmen - Vinisce
TELEFON : +385 91 365 5868,
EMAIL :
qeiivto@yahoo.com
Dla: Private accommodation - Trogir, Hrvatska, apartments i Trogir Croatia Dalmatia private accommodation apartments for rent Villa Carmen - Vinisce
TELEFON: +385 91 527 2421,
EMAIL :
qeiivto@yahoo.com
Custom Search


Trogir sztuka i historia

Trogir sztuki i historii w Europie Środkowej, atrakcji turystycznych chorwacja Trogir została założona przez greckich kolonistów z wyspy Vis w 3. wieku B.C. (Tragurion).
W pierwszym wieku AC, Trogir stał Roman gminy "TRAGURIUM CIVIUM ROMANORUM" przystąpiły do Salona, centrum prowincji rzymskich Dalmatia.
Po upadku Cesarstwa Rzymskiego w piątej wieku, Trogir został opracowany jako niezależne miasto.
W szóstym wieku, Chorwaci rozstrzygane w Trogirze obszarze. Podczas migracji Chorwacki obywateli zniszczonych Salona uciekł do Trogiru. Od 9. wieku Trogir był do płacenia daniny chorwackich władców . Diecezja Trogir powstała w 11. wieku oraz w 1107 był czarterowany przez węgierski król Koloman-chorwacki.
W 1123 został zdobyty i prawie całkowicie zburzony przez Saracenów. W 13. i 14. wieku członków chorwackim Subic linii książąt najczęściej wybierani przez obywateli, jak wcześniej Trogir Trogir zyskał autonomię jako miasto.

W 1420 w okresie długoterminowym weneckiego rządów rozpoczą. Po upadku Wenecji w 1797 Trogir wszedł w austriackiej władzy, która trwała do 1918 roku. Po tym Trogir został zwrócony do kraju macierzystego, Chorwacja.

Trogir jest miastem-muzeum w samym znaczeniu tego słowa. Miłośnicy kultury i zabytków, sztuki, oryginalnej architektury i ładne alejki daje możliwość w Trogirze, aby dowiedzieć się o różnorodne i skomplikowane dziedzictwo od romańskiego stoczni do nowoczesnych wnętrz. Trogir to średniowieczne rdzenia, otoczonego murami, obejmuje zachowane zamku i wieży i szereg budynków mieszkalnych i pałace z romańskiego, gotyku, renesansu i baroku. Trogir to grandest budynku znajduje się kościół św Lawrence, którego głównym portalu zachodniego mistrza Radovana, z arcydziełem średniowieczną Chorwacki Sztuki, a także najbardziej znaczące dzieło w romańsko-Got


Trogir Dalmacja Chorwacja zakwaterowanie wynajęcia, wakacje w domu w pobliżu morza Chorwacja wakacje w domu w pobliżu morza, w pobliżu plaży, kwatery prywatnelogo turystycznych chorwacja
Croatia, Mediteran as it once was.

Wiadomości i fakty na temat wynajmu mieszkań
Nasze oferty obejmuje :

-Dwa sypialnia w każdy mieszkaniu

- Kuchnia

- pokój gościnny

- Balkon z widokiem na morze

- Wszystkie wydatki na energię elektryczną, gaz itp wliczone w cenę

- TV SAT w każdym apartamencie

- Klimatyzacja wszystkich mieszkań

- Objęte miejsce parkingowe dla każdego mieszkania

-Miejsce na łodzi lub jachtu przed dom

- Different arrangements with food are possible

- Odmienne postanowienia, z jedzeniem jest możliwe

- Na życzenie mieszkają fortepian wykonanie lokalnej muzyki

- Jesteśmy w pobliżu Splitu i Trogiru

- Jesteśmy w pobliżu pięknych parków narodowych (Krka, Kornati, Plitvice)

- Jesteśmy kilka metrów od morza

- Jesteśmy w spokojnym miejscu

- Mamy do zaakceptowania ceny

- Mamy wieloletnie doświadczenie w działalności turystycznej

- Mamy różne wina i likiery

- Jesteśmy znających angielski, niemiecki, włoski, węgierski

Pocztówka z Vinisce Trogir
Pocztówka z Vinisce Chorwacja

czarter
czartery jachtów

Pocztówki z Dalmacji